Regulamin wynajmu domku letniskowego

 1. Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą elektroniczną (musi ona być przez nas potwierdzona).
 2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po dokonaniu wpłaty zaliczki .
 3. Wpłata zaliczki oznacza akceptację warunków określonych w regulaminie rezerwacji.
 4. Nie wpłacenie zaliczki w uzgodnionym 3-dniowym terminie od momentu potwierdzenia rezerwacji automatycznie anuluje rezerwację.
 5. Pozostałą kwotę należy wpłacić przelewem na konto lub gotówką najpóźniej w dniu przyjazdu.
 6. Wycofania rezerwacji klient dokonuje wyłącznie w formie pisemnej.
 7. Należy skontaktować się z właścicielem dzień przed terminem przyjazdu celem ustalenia odbioru kluczy do domku.
 8. W dniu rozpoczęcia pobytu właściciel ma prawo pobrać zwrotną kaucję w kwocie indywidualnie określonej.
 9. Zwierzęta domowe można wziąć ze sobą tylko wówczas, kiedy zostało to dodatkowo ustalone, koszt za czworonoga to 30 zł za dobę. Pies na terenie ośrodku musi być na smyczy. Jeżeli pies nabrudzi na posesji właściciel czworonoga jest zobowiązany do natychmiastowego usunięcia zabrudzenia. Właściciel odpowiada finansowo za wszelkie szkody wyrządzone przez swojego pupila.
 10. Na okres wyjazdu-pobytu zalecane jest zawarcie ubezpieczenia we własnym zakresie. Najpełniejszej informacji na ten temat udzielą Państwu firmy ubezpieczające turystów.
 11. Podana w opisie obiektu liczba osób jest uważana za liczbę maksymalną. Przebywanie w obiekcie większej liczby osób niż podano w opisie domu musi być poprzedzone zgodą właściciela. W tym przypadku należy się liczyć z dodatkową opłatą uzgodnioną z właścicielem.
 12. Korzystający z obiektu zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego i odpowiadają za wszelkie szkody wyrządzone w obiekcie podczas pobytu. Wszelkie usterki techniczne powinny być zgłaszane właścicielowi. Obowiązuje zakaz palenia w domkach.
 13. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za ewentualny brak wody, spowodowany problemami w centrali wodociągów i brakiem dostępu prądu spowodowany problemami w elektrowni.
 14. Należność za wynajem obejmuje zakwaterowanie określonej liczby osób z możliwością użytkowania całego wyposażenia obiektu.
 15. Każdy domek ma jedno bezpłatne miejsce do parkowania. Kolejne auto musi zostać uzgodnione z właścicielem obiektu. Cena za 2 samochód to 40 zł za dobę.
 16. Domek jest do państwa dyspozycji od godziny 14.30 w dniu przybycia, w dniu wyjazdu do godziny 10.00 rano.

Rezerwacja domku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.